Cesta hrdiny s Maitri dýcháním

Cesta hrdiny s Maitri dýcháním

13. 8. 2024 - 17. 8. 2024

Workshop pro všechny, kteří mají chuť poznat něco nového.

Kdy? 13.-17.8.2024.

Kde: Konferenční centrum Immanuel, Dlouhý 1, 582 63 Slavíkov

Cena: 15 000Kč (v ceně je zahrnuto ubytování ve dvoulůžkových pokojích i strava)

V čtyřčlenném týmu ve složení Tomáš Horác Masopust, Helena Kožíšková, Jitka Géringová a Jan Řezáč jsme pro vás připravili pětidenní sebezkušenostní workshop, na kterém budete mít možnost poznat své současné já, něco o sobě objevit, s některými aspekty se možná s díky rozloučit, probudit v sobě hrdinu, stát se aktivním tvůrcem příběhu.

Cesta hrdiny s Maitri dýcháním je vícedenní workshop určený k objevování sebe sama. Je to příležitost nahlédnout na svou aktuální životní situaci a vnímat ji v kontextu své životní cesty a jejího smyslu, je to příležitost uvědomit si své zdroje a možnosti sebepodpory.

Celý workshop je založen na zážitkových aktivitách (imaginace, psychodrama, ..) dotýkajících se klíčových momentů cesty hrdiny, jejich následného pochopení a integraci.

Budeme společně hledat odpovědi na otázky, kdo jsem, kam jdu, jaké jsou moje zdroje a limity, o co se mohu opřít, kde se mohu rozvíjet atd.

Náš program vychází z konceptu herce a psychoterapeuta Paula Rebillota vytvořeného na základě práce Josepha Campbella.

Součástí tohoto konceptu Cesty hrdiny je jednodenní Maitri dýchání pod vedením Jitky Géringové a Jana Řezáče s jejich zkušeným týmem.

Workshopem vás od prvního do posledního dne provedou: Helena Kožíšková a Tomáš H. Masopust

 

Pro podrobnější informace o programu a přihlášení na akci neváhejte navštívit stránky www.tahterapie.cz, případně kontaktujte Tomáše H. Masopusta (tahterapie@gmail.com, t: 773920995).

Více informací o metodě maitri dýchání najdete na: https://maitridychani.cz/.

Těšíme se na vás!