Maitri dýchání – Křídla duše Pardubice

Maitri dýchání – Křídla duše Pardubice

13. 4. 2024

8:45 - 20:00

Křídla duše, třída Míru 65, 530 02 Pardubice

Proces Maitri Breathwork™ je kombinací prohloubeného dýchání, evokativní hudby, cílené práce s tělem a dalších prvků vedoucí k vytvoření bezpečného prostoru. Napomáhá celkovému rozvoji a procesu uzdravování na rovině tělesné, emoční a spirituální. Zpřístupňuje rozšířené stavy vědomí bezpečným způsobem, kdy se můžeme hlouběji potkat sami se sebou a s místy, která potřebují být léčena.

Maitri pracuje s neverbální, tělově-emoční pamětí, energeticky nás pročišťuje a uvolňuje na hluboké úrovni, což může vest k léčení fyzických a psychických traumat. Můžeme se potkat s tím, co je právě přítomné v našich tělech a emocích, ale i s tím, co je skryté v paměti našeho těla a v našem nevědomí (období porodu a raného dětství), případě se může objevit i transpesonální zkušenost (zážitek přesahující naše vědomí).

DOPORUČENÍ PŘED DÝCHÁNÍM:

Lehká snídaně, nejlépe ovoce, lehká kaše, nepít kávu a povzbuzující čaje.

CO S SEBOU:

Pohodlné světlé oblečení, nejlépe bílé, světlé napínací prostěradlo, spacák či deka na přikrytí, polštářek, lahev s vodou.

PRŮBĚH DNE:

Náš den začne povídáním v kruhu. Dýchání bude mít dvě části. Nejdříve bude dýchat první polovina a ti, kteří nebudou dýchat, budou pomáhat tvořit bezpečné prostředí pro dýchající. Ve druhé polovině se vše vymění. Po dýchání si nakreslíte mandalu, kterou budete moci zachytit své prožitky z procesu dýchání. Závěrem dne je sdílení vašich zážitků (budete-li o nich chtít mluvit).

KDE:

Křídla duše, třída Míru 65, 530 02 Pardubice

KDY:

sobota 13.4.2024, 8:45 – 20.00h

CENA:

3 400Kč (v ceně je zahrnuta hodinová konzultace v období 10 dní po dýchání)
Platbu je třeba hradit předem na účet 212838745/0600. S připsáním platby máte zajištěné místo na dýchání. Pro zájemce, kteří si nemohou dovolit zaplatit tuto částku, hledáme individuálně jiné řešení.

Storno podmínky: Pokud svou účast zrušíte do 20 dnů před termínem konání, vrátíme Vám celou částku. Dáte-li vědět 10 dní předem, vrátíme 50% kurzovného. Pokud za Vás najdeme my nebo Vy náhradníka, vracíme celou částku.

PŘIHLÁŠENÍ:

V případě zájmu a dotazů pište na: karolin.jezkova@seznam.cz, tel.: 728 240 301

Těšíme se na Vás s týmem facilitátorů!