Maitri dýchání – Praha malá skupina

Maitri dýchání – Praha malá skupina

19. 1. 2024

8:30 - 19:30

K dolům 1973/38, 143 00 Praha 12-Modřany

Zveme Vás na menší skupinové dýchání pod vedením Šárky Provazníkové a Josefa Kolesára spolu s dalšími zkušenými asistenty. Maitri dýchání je určeno zejména těm, kdož cítí potřebu se bezpečným způsobem propojit s místy v sobě, kde se zadržují určitá napětí a je zde potenciál pozitivní změny. Během této práce je také možné nahlédnout svůj život z širší perspektivy a poodkrýt své nezvědoměné části. Získané vhledy a léčení nepřicházejí od nás facilitátorů, ale z přirozené moudrosti vašeho těla a mysli. Děje se tak díky vstoupení do rozšířeného stavu vědomí, kde náš systém může s důvěrou pouštět to, co je již připravené „se projevit.“  My jsme tu od toho, abychom následovali Váš proces a pomohli Vám jím bezbečně projít. Je také v pořádku, když se během dýchání žádný velký proces neobjeví a „jen“ projdete důkladnou relaxací a péčí o sebe. V každém případě máte možnost se dotknout nečeho důležitého ve Vás a vykročit tak celistvěji do každodenního života..

S každým vedeme před dýcháním telefonický rozhovor i mailovou komunikaci a rádi se s Vámi také potkáme na osobní konzultaci. V případě jakýchkoliv dotazů nám volejte nebo pište.

Nedílnou součástí těchto prací je i důkladná integrace celého procesu. Aby mohl člověk celý prožitek a následný proces dobře „zapracovat“ do své osobnosti po stránce mentální, emoční, fyzické či duchovní je zde i možnost využít následné podpory od zkušeného facilitátora nebo terapeuta, který má delší zkušenosti s rozšířenými stavy vědomí a vedení terapií. V případě nutnosti máte u nás možnost bezplatně do 10ti dní po dýchání přijít na osobní konzultaci, tělovou či dechovou práci nebo se spojit on-line. Následně je možné se domluvit na již hrazených, dalších sezeních a individuální práci s dechem a tělem, bude-li to proces vyžadovat.

 

Těšíme se na Vás.

Team Maitri Breathwork.

blank

DOPORUČENÍ PŘED DÝCHÁNÍM:
Lehká snídaně, nejlépe ovoce nebo kaše, nepít prosím kávu a povzbuzující čaje.

CO S SEBOU:
Pohodlné světlé oblečení, nejlépe bílé, světlé napínací prostěradlo, spacák či
jiná přikrývka, polštářek, uzavíratelná lahev s vodou.

PRŮBĚH DNE:
Náš den začíná povídáním v kruhu. Dýchání má dvě části. Nejdříve dýchá první polovina účastníků a druhá polovina pomáhá vytvořit bezpečné prostředí pro dýchající, tzv. sittrují. Ve druhé polovině se tyto role vymění. Závěrečným krokem je nakreslení vlastní mandaly. Díky ní můžete zaznamenat esenci či cokoli pro vás důležitého, co se vám během práce objevilo. Skončíme sdílením v kruhu vašich prožitků, budete-li o nich chtít mluvit. Na místě je zajištěná i vhodná strava v průběhu celého dne.

KDE:
Blízko Sebe – K dolům, 143 00 Praha 12 – Modřany

KDY:
Pátek – 19.1. 2024, 8:30 – 19:30

CENA:
3700 Kč (v ceně je zahrnuta hodinová konzultace v období 10 dní po dýchání)
Platbu je třeba hradit předem na účet 670100-2214175294/6210. S připsáním platby máte zajištěné místo na dýchání. Pro zájemce, kteří si nemohou dovolit zaplatit tuto částku, hledáme individuálně jiné řešení.

Storno podmínky – když za Vás najdeme my či Vy náhradníka, vracíme vše zpět, jinak polovinu, když nám nahlásíte neúčast dříve než 10 dní před začátkem dýchání.

Další podrobnosti Vám rádi povíme osobně, po telefonu či mailem.

TEL: 608 802 218, 724 708 664
MAIL: sarkaprovaz@gmail.com, josef.kolesar@gmail.com