Maitri dýchání – menší skupina Praha

Maitri dýchání – menší skupina Praha

2. 4. 2022 - 2. 4. 2022

8:30-19:30

Charkovská 24, Staré Vršovice, Praha 10

Zveme Vás na menší skupinové dýchání pro 6-8 účastníků pod vedením Josefa Kolesára spolu s Karolínou Ježkovou a dalšími zkušenými facilitátory. Maitri dýchání je určeno zejména pro ty, kdo cítí potřebu se bezpečným způsobem nahlížet na místa v sobě, kde se zadržují určitá napětí a je zde potenciál pozitivní změny. Je zde také možné nahlédnout na svůj život z širší perspektivy a bezpečně poodkrýt své nevědomé části. Získané vhledy a léčení nepřicházejí od nás facilitátorů, ale z přirozené moudrosti vašeho těla a mysli, pakliže je jim dovoleno pustit to, co se za běžných okolností brání. My pouze doprovázíme Váš proces, abyste jím mohli bezbečně projít. Je také v pořádku, když se dýchajícímu žádný velký proces neobjeví a „jen“ projde důkladnou relaxací a péčí o sebe. V každém případě máte možnost se dotknout nečeho důležitého ve Vás a vykročit tak celistvěji do každodenního života..

S každým vedeme před dýcháním telefonický rozhovor i mailovou komunikaci a rádi se s Vámi také potkáme na osobní konzultaci. Neváhejte tedy psát či volat pro jakékoliv dotazy.

Pro udržitelnou cestu k celistvosti považujeme za důležitou i následnou integraci zážitku se zkušeným facilitátorem nebo terapeutem, který má hlubší zkušenosti s rozšířenými stavy vědomí a vedení terapie. Součástí ceny dýchání je u nás možnost do 10 dní po dýchání přijít na osobní konzultaci či zavolat. Dále je možné se domluvit i na dalších sezeních, bude-li to proces vyžadovat.

Těšíme se na Vás.

Team Maitri Breathwork.

DOPORUČENÍ PŘED DÝCHÁNÍM:
Lehká snídaně, nejlépe ovoce nebo kaše, nepít prosím kávu a povzbuzující čaje.

CO S SEBOU:
Pohodlné světlé oblečení, nejlépe bílé, světlé napínací prostěradlo, spacák či
jiná přikrývka, polštářek, uzavíratelná lahev s vodou.

PRŮBĚH DNE:
Náš den začíná povídáním v kruhu. Dýchání má dvě části. Nejdříve dýchá první polovina účastníků a druhá polovina pomáhá vytvořit bezpečné prostředí pro dýchající, tzv. sittrují. Ve druhé polovině se tyto role vymění. Závěrečným krokem je nakreslení vlastní mandaly. Díky ní můžete zaznamenat esenci či cokoli pro vás důležitého, co se vám během práce objevilo. Skončíme sdílením v kruhu vašich prožitků, budete-li o nich chtít mluvit.

KDE:
Staré Vršovice, Praha 10

CENA:
2800 Kč (v ceně je zahrnuta hodinová konzultace do 10 dní po dýchání)
Platbu je třeba hradit předem na účet 670100-2214175294/6210. S připsáním platby máte zajištěné místo na dýchání. Pro zájemce, kteří si nemohou dovolit zaplatit tuto částku, hledáme individuálně jiné řešení.

Storno podmínky – když za Vás najdeme my či Vy náhradníka, vracíme vše zpět, jinak polovinu, když nám nahlásíte neúčast dříve než 10 dní před začátkem dýchání.

Další podrobnosti Vám rádi povíme osobně, po telefonu či mailem.

TEL: 724 708 664
MAIL: josef.kolesar@gmail.com