Maitri dýchání v Ústí nad Labem

Maitri dýchání v Ústí nad Labem

20. 7. 2024

9 - 20 hodin

Terapeutické centrum Prostor, Brněnská 2, Ústí nad Labem

Maitri dýchání 20. 7. 2024 v Terapeutickém centru Prostor v Ústí nad Labem. Menší skupina max. 8 účastníků.

Dýcháníní vedou certifikovaní Maitri facilitátoři Jitka Géringová a Jan Řezáč se zkušeným týmem.

Přihlašování a bližší informace na adrese janzac@seznam.cz. Po závazném přihlášení obdržíte podrobné informace k přípravě na dýchání i k samotnému průběhu dne.

Maitri dýchání je podpůrnou technikou napomáhající celkovému rozvoji a procesu uzdravování na rovině tělesné, emoční i spirituální. Zpřístupňuje rozšířené stavy vědomí bezpečným způsobem a pomáhá tak léčení, vnitřnímu posílení a rozvoji laskavosti k sobě samým i druhým. Součástí dobrého držení tohoto procesu je možnost následné podpory, která slouží k integraci vhledů a zkušeností z těchto stavů do každodenního života.

Více informací o metodě na: https://maitridychani.cz/

Cena 3 200,- Kč

Informace k platbě: Pro závazné potvrzení rezervace Vás žádáme o uhrazení zálohy 1200, – Kč na účet číslo 2501556567/2010 (do zprávy pro příjemce uveďte Vaše jméno a příjmení). Doplatek na místě.

Pakliže se změní Váš záměr či možnost zúčastnit se Maitri dýchání, dejte nám prosím co nejrychleji vědět, abychom mohli místo nabídnout náhradníkům.    Storno podmínky: Jestliže svou účast zrušíte do 20 dnů před termínem konání, vrátíme Vám celou zálohu. Dáte-li vědět 11 dní předem, vrátíme Vám 50% zálohy. Na pozdější odhlášení se vrácení sumy nevztahuje. Můžete poslat náhradníka.