Ivana Pýchová

Mgr. Ivana Pýchová

K Maitri dýchání jsem se dostala během svojí cesty za sebepoznáváním, která mě v roce 2009 přivedla k holotropnímu dýchání a do školy Stargate. Vlastní zkušenosti v pozici dýchajícího mi otevřely úplně nové obzory. Prostor, kde se s respektem a v bezpečí pracuje s rozšířenými stavy vědomí, se stal mým Domovem. S vděčností jsem tak přijala možnost absolvovat výcvik facilitátorů Maitri dýchání pod vedením Meenakshi Kramvik ze Švédska a pod záštitou Center for Sacred Studies.

Maitri dýchání mě neustále učí o síle našeho vlastního dechu. Něco tak přirozeného jako je dech, který máme pořád k dispozici, nám během Maitri dýchání pomáhá rozšiřovat naše běžné vědomí a dostávat se do kontaktu s léčivými silami našeho těla a duše ukrytými za vrstvami obranných mechanismů a falešných představ o sobě samých. Umožňuje nám dotýkat se naší vlastní autenticity a pravdivé podstaty – esence.

S Maitri dýcháním pracuji ve skupinovém i v individuálním settingu. V případě potřeby doprovázím lidi také následným procesem integrace jejich zkušeností z těchto prací. Kromě výcviku v Matri dýchání mám za sebou komplexní psychoterapeutický výcvik v biosyntéze a celou řadu dalších kurzů a vzdělávacích programů zaměřených hlavně na práci s lidmi v krizi a další související tematiku. V běžné praxi se věnuji individuální terapii a poradenství (více https://www.biosynteza.cz/o-biosynteticke-psychoterapii#terapeuti).

Kontakt: 

email: ivpy@seznam.cz, tel.: +420 776 023 452

foto2