Josef Kolesár

Vítám Vás na svém profilu 🙂 a těší mě Váš zájem o Maitri..

Počátky mé cesty za hlubším poznáním psychických i tělesných obtíží sahají do mého raného dětství. Prodělal jsem jako dítě v různých věkových období řadu vážných traumat a poruch attachmentu. Trvalo mi však poměrně dlouho dobu, než jsem si plně uvědomil, že mě tyto těžké události významně ovlivňovaly v každodenním životě během dospívání i dospělosti. Následně toto uvědomění odstartovalo novou cestu sebepoznání a zkušeností s různými přístupy v prozkoumávání vlastního těla a psyché. Na této cestě jsem se setkal a setkávám s úžasnými lidmi a učeními, které mě i mimo jiné pomáhají v rozvzpomenutí se, co je samotnou podstatou mého života. Jsem velice vděčný za každý krok na této cestě a děkuji nejen všem učitelům a souputníkům, ale i samotnému sebeléčivému principu. Již nemám pochyb, že tento léčivý princip je tu k dispozici pro každého. Tajemství však vidím v tom, jak se s tímto principem dobře propojovat a nechat ho dělat svou práci..

Maitri je pro mě nádherný a silný léčivý nástroj a také životní princip, který mě nepřestává fascinovat. Jsem velice vděčný, že mám tu možnost být v poli Maitri a učit se v něm držet nedílnou součást facilitátora i asistenta.

Vedu skupinová dýchání pro menší počet dýchajících v Praze, Českých Budějovicích, Vysočině a pracuji také na individuální úrovni.
Poskytuji i osobní konzultace v oblastech:
– Integrace zážitků s rozšířenými stavy vědomí, včetně psychedelických zkušeností
– Osobní a duchovní rozvoj
– Psychické a somatické potíže

Pokud máte zájem o dýchání nebo pohovoření o svých tématech, napište mi prosím či volejte na kontakt níže. Rád se s Vámi potkám osobně.

Pracovní zkušenosti:
– 12 let personální management, projektový management, analytické a procesní činnosti

Sebezkušenost:
– 1 rok gestalt terapie
– 9 let psychoanalytická terapie
– 1 rok koučing
– 4 roky holotropní a Maitri dýchání
– 3 roky intenzivní léčivé zkušenosti s psychedeliky v bezpečném rámci v Amazonii a Evropě
– Mužské skupiny
– Bodywork – rolfing
– Meditační praxe
– Rituální kontext – ceremonie původních indiánských kultur

Kurzy, výcviky, učení:
– 3 roky VŠ se zaměřením na personální management
– 2 roky PBSP skupina základní a pokročilá – dětské vývojové potřeby, ideální interakce, mezery v rolích, attachment
– Mindfullness
– Čínská masáž
– Zen meditace
– Kayumari Stargate School – porozumění a zažití rituálu, bytí ve službě, rozšíření životní zkušenosti o spirituální rámec, rozšířené stavy vědomí a využití jejich léčivého potenciálu
– 3 roky program pro provázení rozšířenými stavy vědomí, sebezkušenost a studium přírodních látek měnících vědomí (psychedelik)
– 2 roky Maitri Breathwork výcvik

Nastávající výcviky: Focusing, Psychoterapeutický výcvik

Tel: 724 708 664
Email: josef.kolesar@gmail.com

Já Maitri