PhDr. Filip Abramčuk, Ph.D.

PhDr. Filip Abramčuk, Ph.D.

email: abramcuk.psycholog@gmail.com, tel.: 777562267

Pracuji jako psycholog a psychoterapeut v soukromé praxi v Českých Budějovicích s dospělou klientelou. Ve svém přístupu vycházím z integrativní psychoterapie pracující s tělem a s všímavostí (mindfulness). Nabízím také práci s tělem ve skupině ve formě bioenergetických cvičení.

Maitri dýchání vnímám jako způsob práce se změněnými stavy vědomí, který nám pomáhá bezpečně se dostat do jinak obtížně přístupných míst našeho nitra, usnadňuje nám integrovat naše obtížné stavy a emoce a obohacuje nás kontaktem s dimenzí (spiritualitou), která nás přesahuje. Energetické pole, které při Maitri dýchání otevíráme, přináší tolik potřebný léčivý zážitek propojenosti a smysluplnosti našeho bytí zde, v našem těle a ve světě.

Mám to štěstí, že práce, kterou dělám (ať už psychoterapeutická nebo Maitri dýchání), mě hluboce naplňuje a dává smysl. Důležité místo v mém životě má také pobyt v horách, kontakt s přírodou, praktikování meditace a samozřejmě rodina.

Více o mém vzdělání, praxi a profesní zkušenosti najdete v kompletní a aktuální podobě na: http://psychoterapie-budejovice.cz/

20200112_111953