Václavka Jančová

Mgr. Václava Jančová

Kontakt: 776 259 799

vaclavajancova@gmail.com

www.vaclavajancova.cz

 

Práci s dechem obecně vnímám jako jeden z nejčistších a nejúčinějších nástrojů, který máme vždy po ruce. Na mé osobní cestě sebepoznání jsou dech, pohyb a hudba klíčové.

 

Maitri dýchání je pro mě cesta do hloubky spojení se sebou sobě i s druhými, cesta jemnosti i intenzity. Těší mě spoluvytvářet bezpečný a důvěry plný prostor pro výpravy do vnitřních světů.

 

Vystudovala jsem jednooborovou psychologii. Provozuji  soukromou  psychoterapeutickou praxi a pracuji s dětmi, dospívajícími i dospělými klienty už čtrnáct let a stále se od nich a s nimi mnohému učím.  Mám ráda přirozenost a vnímám velkou uzdravující sílu přírody, takže součástí mých služeb je také terapie v lese.

 

Zajímá mě taneční a pohybová terapie, muzikoterapie a různé metody, které vedou vědomí do těla. Mimo jiné jsem absolvovala pětiletý sebezkušenostní psychoterapeutický výcvik PCA (Psychoterapie zaměřené na člověka).  Kurz Integrované psychoterapie, roční kurz práce s tělem u Jitky Vodňanské, Kurz relaxačních technik, Kurz základní krizové intervence a kurz Trauma s Yvonnou Luckou, základní kurz Focusingu a dvouletý výcvik ve skupině zaměřující se na změněné stavy vědomí.

Václavka