Maitri dýchání v Praze

Maitri dýchání v Praze

29. 10. 2022

9:00 -20:00 hod

INDEPT, Pod Marjánkou 1675/41, Praha 6 - Břevnov

Maitri Breathwork

blank

  • Patří k sebezkušenostním metodám práce s dechem zpřístupňující stavy rozšířeného vědomí. Bylo rozvinuté v 80. letech ve Spojených státech Jyoti (Jeneane Prevatt, Ph.D.) a Russellem D. Parkem, Ph.D.
  • V rituálním kontextu kombinuje vaše prohloubené dýchání, evokativní hudbu a cílenou práci s tělem, která vede k vytvoření bezpečného prostoru pro otevření se hluboké intenzivní vnitřní práci.
  • Patří mezi seberozvojové, sebezkušenostní metody, na základě tělové paměti zprůchodňuje naše přirozené energetické dráhy a zablokovaná místa. Vede k hlubokému uvolnění, vhledům a otevírá možnosti osobní transformace.

CENA: 3500Kč, v ceně je zahrnutý lehký oběd, večeře, čaj a pomůcky

Počet míst je omezen. Pokud se změní Váš záměr či možnost zúčastnit se, dejte nám prosím co nejrychleji vědět, abychom mohli místo nabídnout náhradníkům. 

ZÁVAZNOU PŘIHLÁŠKU VYPLŇTE: ZDE

Vaše účast bude potvrzena po vyplnění zdravotního dotazníku Pro jakékoliv další dotazy použijte email: luciferita.masopustova@gmail.com, případně volejte +420603238359.

S SEBOU: Pohodlné světlé oblečení, nejlépe bílé, světlé napínací prostěradlo, spacák či jiná přikrývka, polštářek, lahvička s vodou.

PŘED: Lehká snídaně, nejlépe ovoce, lehká kaše, nepijte prosím, kávu či povzbuzující čaje.

PRŮBĚH DNE: Nejdříve bude dýchat první polovina a ti, kteří nebudou dýchat, budou pomáhat tvořit bezpečné prostředí pro dýchající. Ve druhé polovině si prohodíte role. Zážitky z dýchání budete mít možnost sdílet s ostatními v závěrečném kruhu.