Jarní Maitri dýchání v Praze

Jarní Maitri dýchání v Praze

6. 5. 2023

9:00 -20:00 hod

INDEPT, Pod Marjánkou 1675/41, Praha 6 - Břevnov

Maitri Breathwork

blank

  • Patří k sebezkušenostním metodám práce s dechem zpřístupňující stavy rozšířeného vědomí. Bylo rozvinuté v 80. letech ve Spojených státech Jyoti (Jeneane Prevatt, Ph.D.) a Russellem D. Parkem, Ph.D.
  • V rituálním kontextu kombinuje vaše prohloubené dýchání, evokativní hudbu a cílenou práci s tělem, která vede k vytvoření bezpečného prostoru pro otevření se hluboké intenzivní vnitřní práci.
  • Patří mezi seberozvojové, sebezkušenostní metody, na základě tělové paměti zprůchodňuje naše přirozené energetické dráhy a zablokovaná místa. Vede k hlubokému uvolnění, vhledům a otevírá možnosti osobní transformace.

CENA: 3500Kč, v ceně je zahrnutý lehký oběd, večeře, čaj a pomůcky

Počet míst je omezen.

ZÁVAZNOU PŘIHLÁŠKU VYPLŇTE: ZDE

Vaše účast bude potvrzena po vyplnění zdravotního dotazníku, telefonického vstupního pohovoru a zaplacení.

Pro jakékoliv další dotazy použijte email: luciferita.masopustova@gmail.com, případně volejte +420603238359.

Pokud se změní Váš záměr, či možnost se zúčastnit, dejte nám prosím, co nejdříve vědět, abychom mohli nabídnout místo náhradníkům.

Storno poplatek za administrativu 14.dní před dýcháním je 1000kč. Storno poplatek za administrativu 3.týdny před dýcháním je 500kč.

S SEBOU: Pohodlné světlé oblečení, nejlépe bílé, světlé napínací prostěradlo, spacák či jiná přikrývka, polštářek, lahvička s vodou.

PŘED: Lehká snídaně, nejlépe ovoce, lehká kaše, nepijte prosím, kávu či povzbuzující čaje.

PRŮBĚH DNE: Nejdříve bude dýchat první polovina a ti, kteří nebudou dýchat, budou pomáhat tvořit bezpečné prostředí pro dýchající. Ve druhé polovině si prohodíte role. Zážitky z dýchání budete mít možnost sdílet s ostatními v závěrečném kruhu.