Maitri dýchání – Praha

Maitri dýchání – Praha

18. 5. 2024

8:30 - 20:00

Pohled pracoviště, Letohradská 16, Praha 7 - Letná

Zveme Vás na skupinové dýchání v krásných prostorech buddhistického centra pod vedením Josefa Kolesára a Karolíny Ježkové spolu s dalšími zkušenými asistenty. Maitri dýchání je určeno zejména těm, kdož cítí potřebu se bezpečným způsobem propojit s místy v sobě, kde se zadržují určitá napětí a je zde potenciál pozitivní změny. Během této práce je také možné nahlédnout svůj život z širší perspektivy a poodkrýt své nezvědoměné části. Získané vhledy a léčení nepřicházejí od nás facilitátorů, ale z přirozené moudrosti vašeho těla a mysli. Děje se tak díky vstoupení do rozšířeného stavu vědomí, kde náš systém může s důvěrou pouštět to, co je již připravené „se projevit.“  My jsme tu od toho, abychom následovali Váš proces a pomohli Vám jím bezbečně projít. Je také v pořádku, když se během dýchání žádný velký proces neobjeví a „jen“ projdete důkladnou relaxací a péčí o sebe. V každém případě máte možnost se dotknout nečeho důležitého ve Vás a vykročit tak celistvěji do každodenního života..

S každým vedeme před dýcháním telefonický rozhovor i mailovou komunikaci a rádi se s Vámi také potkáme na osobní konzultaci. V případě jakýchkoliv dotazů nám volejte nebo pište.

Nedílnou součástí těchto prací je i důkladná integrace celého procesu. Aby mohl člověk celý prožitek a následný proces dobře „zapracovat“ do své osobnosti po stránce mentální, emoční, fyzické či duchovní je zde i možnost využít následné podpory od zkušeného facilitátora nebo terapeuta, který má delší zkušenosti s rozšířenými stavy vědomí a vedení terapie. V případě nutnosti máte u nás možnost bezplatně do 10ti dní po dýchání přijít na osobní konzultaci, tělovou či dechovou práci nebo se spojit on-line. Následně je možné se domluvit na již hrazených, dalších sezeních a individuální práci s dechem a tělem, bude-li to Váš proces vyžadovat.

Těšíme se na Vás.

Team Maitri Breathwork.

blank

 

 

DOPORUČENÍ PŘED DÝCHÁNÍM:
Přijít na lačno či lehká snídaně, nejlépe ovoce nebo kaše, nepít prosím kávu a povzbuzující čaje.

CO S SEBOU:
Pohodlné světlé oblečení, nejlépe bílé, světlé napínací prostěradlo, spacák či
jiná přikrývka, polštářek, uzavíratelná lahev s vodou.

PRŮBĚH DNE:
Náš den začíná povídáním v kruhu. Dýchání má dvě části. Nejdříve dýchá první polovina účastníků a druhá polovina pomáhá vytvořit bezpečné prostředí pro dýchající, tzv. sittrují. V polední pauze bude pro všechny připravené lehké občerstvení. Ve druhé polovině se role dýchajících a sitterů prohodí. Dýchající dostane bezprostředně po skončení dýchání voskovky a papír a možnost si zaznamenat svůj prožitek libovolnou kresbou. Následuje večerní jídlo a poté společné sdílení v kruhu našich prožitků a poznatků, budete-li o nich chtít mluvit. Na místě je zajištěná vhodná strava a pití v průběhu celého dne.

KDE:
Pohled pracoviště, Letohradská 16, Praha 7 – Letná

KDY:
Sobota – 18.5. 2024, 8:30 – 20:00

CENA:
3700 Kč (v ceně je zahrnuta hodinová konzultace v období 10 dní po dýchání)
Platbu je třeba hradit předem na účet 670100-2214175294/6210. S připsáním platby máte zajištěné místo na dýchání. Pro zájemce, kteří si nemohou dovolit zaplatit tuto částku, hledáme individuálně jiné řešení.

Storno podmínky – když za Vás najdeme my či Vy náhradníka, vracíme vše zpět, jinak polovinu, když nám nahlásíte neúčast dříve než 10 dní před začátkem dýchání.

Další podrobnosti Vám rádi povíme osobně, po telefonu či mailem.

TEL: 724 708 664, 728 240 301‬
MAIL: josef.kolesar@gmail.com, karolin.jezkova@seznam.cz