TÁRA jako mocnost soucitu – adventní jógový pobyt s Maitri dýcháním

TÁRA jako mocnost soucitu – adventní jógový pobyt s Maitri dýcháním

9. 12. 2022 - 11. 12. 2022

Kostelec nad Vltavou 23 398 58 Kostelec nad Vltavou

Tára je kosmickou mocností a ženskou bohyní. Její jméno doslova znamená hvězda a připomíná nám nejhlubší směr a význam našeho ducha. Svou soucitnou náručí objímá všechny duchovní poutníky a bódhisattvy. Její energie je přínosem pro všechny bez rozdílu. Tára pracuje pro nejvyšší dobro všech cítících bytostí – je tou bohyní, která nejrychleji přispěchá na pomoc a pomáhá plnit naše bytostná přání.
Tára je silou, která nás přenese přes období těžkostí a utrpení na pevninu moudrosti a uvědomění. Každá výzva může být průchodem do nové dimenze, když jí otevřeme své srdce.
Pojďme pozvat do naší praxe transformační sílu Táry a v advetním čase přenést všechna náročná témata tohoto roku do náruče vlastního soucitu, pochopení a přijetí. Překročme spolu s Tárou zatuchlé vody toho, co nám už neslouží a vykročme směrem k Novému roku s otevřeným srdcem.
PROGRAM:
pátek
17:00-19:00 Tára parinama a Ugra Tára – jógová praxe bohyně přeměny, rozpuštění starých iluzí a nevědomosti, lekce s užitím vykuřovadel
19:15 večeře – Cizrnové kari s rýží
20:00-21:00 Teorie Maitri dýchání
sobota
8.00 snídaně – Raw smoothie bowl (lesní borůvky, raw granola, banán, kokos, goji, chia), ovocné smoothie (banán, jablko, pomeranč)
9:30-13.30 Maitri dýchání – první část
13:30 oběd – Zeleninový vývar, čerstvý chléb, máslo, ovoce, zelenina
14:30-18:00 Maitri dýchání – druhá část
18:15 večeře – Zeleninové lasagne, dezert: Vafle se zakysanou smetanou a ovocem
19:00-20:30 Maitri kula – sdílení
neděle
9:00 snídaně – Kontinentální (tousty, míchaná vajíčka z bio farmy, sýr, máslo, marmeláda)
10:30 – 12:30 Níla Sarasvatí a meditace zelené Táry – jóga krajiny srdce, světlo nového vědomí a meditace soucitu
KDY: 9.-11. prosince 2022
KDE: Apartmány U rybníčku, Kostelec na Vltavou, https://apartmanyurybnicku.cz
UBYTOVÁNÍ: Apartmány U rybníčku se nacházejících v malebné jihočeské vesničce Kostelec nad Vltavou, 2 km od Ždákovského mostu a vodní nádrže Orlík. Jedná se o rodný dům našeho významného kulturního historika Čeňka Zíbrta.
Apartmány se nacházejí v levém křídle domu s vlastním vstupem. Stylové a pohodlné ubytování je situované v jednom dvoulůžkovém, v jednom třílůžkovém (s možností přistýlky) a třech čtyřlůžkových dvoupokojových apartmánech. Všechny pokoje jsou vybaveny původními dřevěnými podlahami, nábytkem a doplňky v atmosféře doby, ze které celý objekt pochází.
Všechny apartmány mají vlastní koupelnu a společnou kuchyňku na pavlači. Wi-Fi připojení a parkování před domem je zdarma. Káva a čaj je k dispozici po celou dobu pobytu. Je zde také možnost cestovní postýlky pro miminka.
VÍKEND VEDE: Andrea Knotková a tým Maitri, https://www.lunalava.cz, více o Maitri dýchání: www.maitridychani.cz
CENA: 2 700,- za ubytování, plnou penzi a otop a 3300,- za lektorné a facilitaci Maitri dýchání, celkem 6000,-
REZERVACE: emailem na andrejka@lunalava.cz + zaslání zálohy 50% na číslo účtu: 51-1098330247/0100. Doplatek je možný převodem nebo na místě v hotovosti.
Vaše rezervace nabývá platnost až po uhrazení zálohy.
Při zrušení rezervace do 20.11.2022 vracíme 50 % částky, posléze je platba nevratná. Převod platby na jiného účastníka je možný po vzájemné dohodě.
Přihlášení obdrží týden před odjezdem koordinační email s informacemi, včetně možnosti spolujízdy.
Časy v rozvrhu jsou orientační a po dohodě se skupinou se mohou změnit.
Moc se na Vás těším,
Andrejka